STAVEBNICE TEIFOC

STAVEBNICE TEIFOC - Španělská firma TEIFOC přináší na trh nové kreativní stavebnice, které jsou učeny pro malé i velké stavebníky bez rozdílu věku. Ačkoliv byly stavebnice Teifoc vymyšleny zprvu jako hračky, uplatnění najdou i v dalších sférách designu, jako je například zahradní a květinová arange, modelářství, projekty staveb, atd.

Stavebnice Teifoc

Veškeré stavebnice Teifoc jsou vyrobeny z přírodních materiálů a jsou zdravotně nezávadné. Pálené cihličky Teifoc jsou voděodolné a velmi kvalitní repliky skutečných cihel. Všechny stavebnice Teifoc lze mezi sebou různě kombinovat a tím vytvářet jedinečné a originální stavby, které Vás nejen pobaví během jejich stavění, ale i potěší poté, až si jimi vyzdobíte pokoj či zahradu.

Výroba Teifoc

Cihličky Teifoc jsou vyrobeny z vysoce kvalitního přírodního materiálu. Pomocí speciálního stroje se hlína přemění na cihličky, usuší se a na závěr jsou při vysokých teplotách vypáleny. Postup výroby je zcela shodný s výrobou opravdových pálených cihel, a proto mají malé cihly Teifoc i stejné vlastnosti. Pálené cihličky Teifoc jsou voděodolné a zdravotně nezávadné. Malta je vyrobena z jemného písku s kukuřičným extraktem.

Použití stavebnice

Když Vaše dítě přestane postavený model bavit, je možné ho přestavit. Po ponoření stavebnice na 4 - 5 hodin do vody a následném osušení je možné stavit znovu od základů. Postavené stavby může Vaše dítě libovolně vyzdobit a pomalovat. Tím také rozvíjet svou kreativitu a fantazii, což je v dětském věku nesmírně důležité.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.