Sportovní

Sportovní kočárky patří k velmi oblíbeným kočárkům od cca 6 měsíce dítěte. Sportovní kočárky jou velmi praktické vzhledem k možnosti jednoduchého složení do kufru auta a možnosti sportovního vyžití s vaším miminkem. Námi nabízené sportovní kočárky mají vždy řádné atesty a splňují podmínky pro zdraví vašeho dítěte. Již nyní máme v nabídce kolekce sportovních kočárků 2014.

Sportovní kočárky

Moderní sportovní designy kočárků a jejich praktické využití oceníte při svých procházkách s dětmi ve městě i v přírodě. Sportovní kočárek je v současné době místem, kde se dítě bude cítit pohodlně a navíc bezpečně během poznávání okolí a přemisťování se z místa na místo. Není problém ho posadit a nastavit mu sedadlo a opěradlo podle potřeby. Sportovní kočárek je přizpůsoben i pro spaní dětí.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.