autosedačky

Autosedačky RÖMER

Společnost RÖMER byla založena ve 30. letech 19. století; v roce 1979 přejala firmu britská společnost BRITAX a po pouhém roce spolupráci se začali orientovat na první evropské zkušební normy pro zádržní zařízení pro děti. Od té doby se jedná o značku s dlouholetou tradicí, které využívají v Německu, a nejen tam, mladí rodiče, kterým záleží na bezpečnosti jejich dětí na cestách. Dnešní podobu jména, BRITAX RÖMER, získala ulmská společnost v roce 1990. V roce 1999 firma přihlásila patent Pivor Link (otočný spoj), který zabraňuj rotaci sedačky dopředu a jejímu převrácení. Tři roky na to je trhu představena první dětská sedačka s integrovanou boční ochranou proti nárazu.

Autosedačka ROMER bezpečnost

RÖMER má vlastní vývojové oddělení, vybavené těmi nejmodernějšími přístroji, které umožňují počítačové simulace zatížení při nehodě. Jsou kladeny maximální kvalitativní nároky na zpracování a materiál. Konečná montáž je realizována převážně pomocí ručních prací, takže nemusíte mít strach, že by se jednalo o nekvalitní strojovou výrobu.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.