PLAYGRO

Značka Playgro

Posláním značky PLAYGRO bylo vždy tvořit inovační cestou nové dětské výrobky plné výrazných prvků, aby dětem produkty značky PLAYGRO přinesly zábavu a poznání. PLAYGRO je vedoucí značkou na trhu s hračkami. K produkci inovovaných a jedinečných dětských výrobků využívá značka PLAYGRO nejnovější technologii. Je to značka, kterou rodiče dobře znají a které důvěřují, je zárukou kvality, péče a jistoty nejlepšího nákupu výrobků pro vaše děti.

hračky Playgro

Jméno Playgro je synonymem kvality; Playgro je nejdůvěryhodnější značkou v oblasti vývoje dítěte. Produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré rozvojové potřeby Vašich rostoucích dětí. Zajišťují kvalitu, trvanlivost a bezpečnost. Každá hračka je určena k podpoře sluchové a zrakové stimulace, hmatového vývoje hrubé a jemné motoriky. Navíc Playgro vytváří vzdělávací, zábavné a roztomilé hračky, které si Vaše dítě zamiluje. Co víc si přát?

Playgro

Počátky společnosti sahají do roku 1992, kdy se Playgro "narodilo". Později byla působnost společnosti rozšířena do více než 50 zemí po celé Evropě, Severní Americe a Asii. Playgro se aktivní podílí na národních a mezinárodních setkáních na podporu dětí a jejich vývoje.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.