PHILIPS + TEFAL

Zde naleznete velký výběr zboží výrobců PHILIPS a TEFAL. Chůvičky, zvlhčovače vzduchu, světýlka a spoustu dalšího zboží, které usnadní péči o vaše nejmenší.. Zabezpečte si stálý kontakt s Vaším děťátkem s pomocí firem PHILIPS a TEFAL i když spinká. Dodání od nás do 2 dnů.

Philips

Základy společnosti byly položeny v roce 1891, když Anton a Gerard Philipsovi založili firmu Philips & Co na výrobu žárovek s uhlíkovým vláknem. Po průmyslové revoluci v Evropě firma Philips založila výzkumnou laboratoř, což šlo ruku v ruce s novými novinkami v oblasti elektrotechnologie. Postupem let se začala firma interesovat i v oblasti péče o dítě a Vy se nyní můžete seznámit s výrobky, které pro Vás vymysleli.

Tefal

Rok 1954 se zapsal do historie tím, že Mark Grégoire vyrobil první teflonovou pánev. O pouhé dva roky později byla založena společnost Tefal, která se postupně vyvíjela do podoby, jak ji známe dnes. Brzy samozřejmě následoval ohromný rozmach, kdy se firma Tefal přestala orientovat jen na pánve, ale vzala si na paškál i ostatní kuchyňské příslušenství, včetně příslušenství pro děti, které Vám právě teď nabízíme.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.