OVEČKA SHAUN

Ovečka Shaun - nesmí chybět v postýlce žádného děťátka. Plyšové hračky již od nepaměti patří mezi základní výbavu dětských potřeb. Děti mají své oblíbené plyšové hračky mnohdy za své nejlepší kamarády a svým plyšákům se svěří i s těmi největšími tajemstvími. Zde pro vás přinášíme kolekci hraček z plyše v podobě oblíbené postavičky Ovečky Shaun. Naše plyšové hračky jsou 100% nezávadné a neobsahují žádně nevhodné látky. Dodání od nás do 2 dnů.

Ovečka Shaun

Ovečka Shaun je hrdinka stejnojmenného britského televizního seriálu pro děti, který poprvé spatřil světlo světa v roce 2007. Ovečka Shaun žije na farmě společně se svou rodinkou a kamarády. Je považována za vůdce jejich party, který pořád něco vymýšlí a kamarádi se s ní nikdy nenudí. je samo sebou, že většinu lumpáren okoukala ve světě dvounožců, tedy lidí - jako například pořádání diskoték, sledování fotbalu, a jiné. Hned po uvedení seriálu Ovečka Shaun (v angličtině Shaun the Sheep) získala ovečka na popularitě a stala se hvězdou dětských snů a vzorem.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.