Autosedačky Maxi-Cosi

AUTOSEDAČKY MAXI-COSI
Vaši nejmenší si zaslouží tu nejlepší ochranu, kterou Vám mohou poskytnou autosedačky Maxi-Cosi. V době, kdy se bez cestování automobilem neobejdete, v době, kdy je nutné dbát na bezpečí své i svých nejdražších, zvolte autosedačky, které Vám zaručují naprostou jistotu.

Bezpečí a autosedačky Maxi-Cosi

Výrobky Maxi-Cosi Vám umožňují zmírnit tato nebezpečí na minimum. Můžete si být jisti spolehlivými kvalitními autosedačkami Maxi-Cosi, během jejichž vývoje a výroby nebyly dovoleny žádné kompromisy, co se bezpečnosti a kvality týče. Cestování autem s dětskými autosedačkami Maxi-Cosi je ode dneška pohodlné a bezpečné.

Autosedačky Maxi-Cosi a FamilyFix

Základna Maxi-Cosi FamilyFix je revoluční na poli automobilového bezpečí a komfortu. Díky systému IsoFix budete mít vystaráno na mnoho let. Přichycení autosedaček na Maxi-Cosi FamilyFix je otázkou chviličky, stejně jako umístění dítěte do nich, díky unikátnímu systému bezpečnostních pásů. Zvukový a světelný LED displej na základně Vás vždy ujistí, že jste instalaci provedli správně. A pak už nastane ta pravá chvíle na objevování kouzel okolního světa.

Autosedačka Maxi-Cosi v letadle

Při cestování letadlem umožňuje rodičům většina aerolinek držet dítě v náručí, avšak bezpečnější je použití dětských autosedaček Maxi-Cosi, které zaručují pohodlí a bezpečí dítěte. Autosedačka Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Citi SPS jsou jedny z mála dětských autosedaček, která je schválena laboratoři TÜV pro použití v letadle. Autosedačku Maxi-Cosi můžete v letadle připevnit pomocí dvoubodového pásu.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.