LAMAZE

LAMAZE nabízí širokou škálu hraček pro miminka od narození do dvou let. Patří do skupiny tzv. learning toy, tedy hraček, které specifickým způsobem pomáhají rozvíjet základní znalosti Vašeho dítěte. Dodání od nás do 2 dnů.

Lamaze

Hračky LAMAZE jsou určeny pro děti do dvou let a každá z hraček pomáhá Vašemu dítěte rozvíjet konkrétní dovednost. Společnost LAMAZE se soustředí na zrakové vjemy Vašich dětí (používá pestré barvy), čich (některé hračky uvolňující specifické vůně, což podněcuje rozvoj čichu), hmat (použití různorodých materiálů) a samozřejmě na sluch Vašich dětí (pomocí jednoduché líbivé hudby, která se Vašim ratolestím zalíbí). Značka LAMAZE svými hračkami podporuje dětskou představivost, tolik důležitý prvek k jejich bezproblémovému psychickému vývoji. LAMAZE je ideální pomocník pro hravé vynalézavé kluky a holky, kteří si rádi hrají.

Hračky Lamaze

Společnost LAMAZE byla založena roku 1960 jako nezisková organizace a změnila za pomoci svých profesionálních zaměstnanců mnohé v oblasti porodnictví a rodičovství. Od jejich založení se mnohé změnilo, ale jednom jim zůstalo: Společnost LAMAZE se snaží, aby každá hračka byla přínosem pro dítě a jeho vývoj v každé etapě života.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.