Kombinované

Kombinované kočárky jsou kočárky, které obsahují více variant najednou, takže můžou sloužit dítěti od narození až do doby, kdy přestane kočárek potřebovat. Tímto si kombinované kočárky získávají stále více na své oblíbenosti. Námi nabízené kombinované kočárky patří mezi velmi kvalitní a prodávané kočárky. Z kolekcí pro rok 2013 a nyní i kolekcí 2014 pro kombinované kočárky doporučujeme značky kočárků X lander a I COO. Vždy nabízíme výhodný set kombinovaných kočárků za speciální ceny.

Kombinovaný kočárek

Kombinované kočárky jsou ideální pro všechny rodiče dětí, kteří upřednostňují maximální komfort při jízdách s kočárkem. Kombinované kočárky velmi snadno přizpůsobíte momentální situaci a počasí. Stylové kočárky máte jeden den s hlubokou korbou, druhý den stvoříte sportovní kočárek na procházku parkem. Součástí je i autosedačka, pokud ne dají se dokoupit samostatně a pak nakombinovat s kočárkem.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.