Kočárky pro panenky

KOČÁRKY PRO PANENKY

Kočárky pro panenky patří stále k oblíbeným hračkám holčiček, ať už jim je šest a nebo deset let. Každá malá dívka obdivuje svoji maminku, a proto se jí snaží ve všem napodobovat - mimo jiné i v tom, že se vzorně stará o své dítě, o svou panenku. Dopřejte svým nejdražším vytouženou hračku v podobě kočárku pro panenky, který jim vydrží několik let a poroste spolu s nimi. S kamarádkami poté bude moci Vaše dcera vyrážet na procházky před domem, bude si hrát na hřišti s panenkou a kočárkem.

Kočárky pro panenky

Námi nabízené kočárky pro panenky jsou věrohodnou imitací skutečného kočárku a rozzáří oči každé malé holčičky. Mladé dívky často napodobují své maminky, a proto rády vozí a houpou v těchto malých kočárcích své oblíbené panenky. Kočárky pro panenky jsou skvělé miniaturou velkého kočárku.

Kočárky pro panenky

Podporujte sociální a rodičovské cítění u Vašich ratolestí, vždyť i ony budou jednou vychovávat vlastní děti. Kočárky pro panenky jsou nabízeny v mnoha barvách a typech, čili si vybere opravdu každý, i ta nejnáročnější dívka, která přesně ví, co chce. Kočárky a panenky - to patří k sobě. Veškeré produkty jsou vyrobeny z nezávadného materiálu, který splňuje dané normy (EN 71 ).

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.