Pro dvojčata

Kočárky pro dvojčata v poslední době se rodí stále více dvojčátek a tak i potřeba kočárků pro dvojčata roste. Námi nabízené kočárky pro dvojčata se vyznačují kvalitním zpracováním a dobrými výsledky z recenzí kočárků pro dvojčata. Jediným rozdílem od ostatních kočárků je to, že tento typ je větší než ostatní klasické kočárky.

kočárky pro dvojčata

Narodila se vám dvojčata? Potom budete potřebovat kvalitní kočárek pro dvojčata. V současné době není problém sehnat kvalitní a hlavně variabilní druhy. Nabízí je i náš eshop. Moderní konstrukce kočárků pro dvojčata umožňují snadnou změnu vzhledu – jednou se děti mohou dívat na sebe, podruhé budou sedět za sebou nebo vedle sebe. Kočárek pro dvojčata jde nastavit různě velkým dětem díky flexibilitě a přizpůsobitelnosti opěradel a sedadel. Výškově nastavitelná je i rukojeť.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.