Angličtina od malička

Děti hravě zvládají jazykové školky

Stále více životních situací vyžadují znalost cizího jazyka. Pravdou je, že češtinou se těžko domluvíte jinde na světě. Na mnohých místech se dočtete, jak je důležité se pustit do osvojování znalostí cizích jazyků už od útlého věku.

Děti se rády chlubí svými znalostmi

Představte si radost, když vaše dítě snadno porozumí cizinci ptajícího se na cestu k jedné z turistických památek. Určitě se pochlubí nejen příbuzným, ale i svým kamarádům ze školky a školy. Kdy začít s výukou cizí řeči u dítěte? Anglická školka v Praze vám jistě potvrdí, že ideální je začít co nejdříve. Není výjimkou, že se začínají učit děti jeselského věku. Pochopitelně se nejedná o žádné biflování slovíček, ale o výuku přirozenou a hravou formou.


Hravé jazykové výzvy

Děti navštěvující jazykové školky rozhodně nepřichází o radost z hraní a sportování. Školka je zaměřena tak, aby si děti vůbec neuvědomily, že brzy začnou bez problémů používat cizojazyčná slovíčka, věty, otázky... Kromě mnohých interaktivních pomůcek se zapojují do poslechu písniček nebo pohádek v angličtině. Školka Praha 6 sídlí vedle usedlosti Ladronka a petřínských sadů. Děti využívají mnohé parky, hřiště a sportoviště v okolí školky. Nechybí návštěvy blízkého plaveckého bazénu, solné jeskyně, tenisových kurtů, fotbalového hřiště nebo kryté a vyhřívané haly  s pískem.
 
Nejedná se však jenom o využití okolí, protože samotné školky jsou areály, kde se děti cítí příjemně a bezpečně díky profesionálním znalcům anglického jazyka a dalšího ohleduplného personálu. Děti se dělí do malých skupinek tak, aby se nikdo necítil opomenutý. Školka Praha 5 disponuje vlastní tělocvičnou, letní zahradou a zahrádkou s multifunkčními herními prvky. Zahradu doplňují pěkné vzrostlé stromy. Výhodou je, že vaše děti rozvíjejí svoje schopnosti, což se nemusí v běžné školce podařit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.