HAUCK

HAUCK je tradičním výrobcem dětského zboží, zejména HAUCK kočárků, HAUCK autosedaček, HAUCK postýlek a HAUCK jídelních židliček. Výrobky HAUCK patří mezi velmi kvalitní a cenově dostupné dětské zboží. Novinkou v produkci HAUCK je kolekce Disney se známými postavičkami. Nabídka dětského zboží značky HAUCK za nejnižší možné ceny. Dodání od nás do 2 dnů.

O Hauck

HAUCK ve Velké Británii je v současné době jeden z lídrů na trhu v oblasti dětských kočárků a příslušenství. Jejich cílem je vytvořit nové výrobky, které odpovídají potřebám rodičům a jsou inspirovány dětmi. Od roku 1950 začal Felix Hauck s podporou své dcery Pauly prodávat dětské oblečení a vybavení. O 20 let později se firma zaměřila i na cestovní postýlky a kočárky a brzy získala na popularitě a oblibě. V již 90. letech nabízeli širokou škálu produktů pro děti, ať už se jednalo o panenky, postýlky pro ně, nebo kočárky a postýlky pro děti. Od té doby se firmy jen a jen rozrůstá a spolu s tím i stoupá spokojenost jejích zákazníků. Společnost začala spolupracovat i s několika významnými značkami, jako je například Esprit.

Společnost Hauck

p>"Vy, jako rodiče, dáváte dítěte lásku a teplo domova, my se staráme o vše ostatní" - tak by se dalo zjednodušeně přepsat heslo, kterým se značka Hauck řídí již několik desítek let a jež vede k vytváření si několika statisíců spokojených zákazníků. Bezpečnost a blaho dítěte je jejich nejvyšší prioritou a snaží se uspokojit Vaše náročné potřeby, jak nejlépe umí. To je důvodem, proč tvůrci Hauck vyvinuli různorodý široký program, který se skládá z několika odvětí zaměřených na potřeby dětí a rodičů.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.