Dřevěné hračky

Dřevěné hračky - mají svou tradici již mnoho let. Dřevěné hračky byly vůbec prvními hračkami, se kterými si děti mohly hrát. Současné trendy návratu k přírodním materiálům a dlouhotrvající užitná hodnota vrací dřevěné hračky znovu na výsluní. Jasným důkazem je stále sílící zájem právě o hračky vyrobené ze dřeva.

Dřevěné hračky

aše nabídka je sestavena z hraček, které mimo jiné rozvíjejí schopnosti a motoriku Vašich dětí a jelikož jsou krásně pestře barevné, zaujmou dítě hned na první pohled. Hračky ze dřeva jsou natřeny nezávadnými laky, které splňují ty nejpřísnější normy, a tedy se nemusíte bát o zdraví vašeho dítěte, zatímco si bude bavit ve svém pokoji. Vozíčky, stavebnice Teifoc, dráhy a nejen to naleznete v naší nabídce dřevěných hraček, které stále patří k oblíbenému zboží především pro mladší děti.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.