Dřevěné

Dřevěné postýlky jsou vyrobeny z pravého dřeva, většinou z borovice či buku. Dřevěné postýlky jsou snadno sestavitelné a dle typu dřevěné postýlky mají polohovatelnou přední část ohrádky. Dřevěné postýlky nejsou vhodné na převážení a časté rozkládání, ovšem do ložnice se hodí výborně a též skvěle vypadají.

Dřevěné postýlky

Ke každé dřevěné postýlce lze namontovat kolečka, která Vám usnadní manipulaci, takže budete moci s dřevěnou postýlkou bez problému pohybovat po pokoji. Každá postýlka je vyrobena z bytelného dřeva s otvory mezi mřížkami uzpůsobenými tak, aby se jimi vaše díte neprotáhlo. Máte-li rádi vůni dřeva a jeho vzhled, jsou pro Vás dřevěné postýlky to pravé, co Vám můžeme nabídnout.

Úprava dřevěných postýlek

Námi nabízené postýlky mají povrchovou úpravu barevným či bezbarvým lakem vyhovujícím standardům a požadavkům. Kvalitní povrchová úprava dřevěných postýlek zajistí Vašemu dítěti klidný a bezstarostný spánek.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.