Dětské batohy

DĚTSKÉ BATOHY - přinášíme pro Vaše děti ucelenou řadu dětských batohů od firmy Boll, která je jako novinku představila na veletrhu Sport Prague. Jde o unikátní kolekci dětských batohů, protože na tuzemském trhu nikdo speciální dětské batohy nenabízí. Několik dětských batohů prodává například Doldy, nebo Deuter, ale to jsou spíše náhodné výstřely mířící na zákazníky, než promyšlená nabídka.

Dětské batohy

Ať už se Váš školák chystá do školy poprvé nebo již po několikáté, základní výbavou každého dítěte by měl být školní aktovky, který nejen pěkně vypadá, ale navíc i svou správnou konstrukcí vyhovuje zdravotním potřebám dítěte a zátěži, kterou bude každý den nosit na zádech.

Naše dětské batohy

Naše dětské batohy mají ergonomicky navržené popruhy, díky čemuž je zátěž na zádech dítěte rovnoměrně rozvržena; dále všechny batohy obsahují vyztužená polstrovaná záda, která zaručují, že Vaše dítě nebudou sešity a jiné věci v batohu tlačit. Nesmí samozřejmě ani chybět řada reflexních bodů v přední a zadní části batohu.
Takovýto zádový systém zaručuje pohodlné a komfortní nošení.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.