DELTA DIFFUSION

Značka Doomoo - podložky DOOMOO, fusak DOOMOO, sedátko DOOMOO. Výrobky známé značky, které nabízíme na nejlepší cenu. Dodání od nás do 2 dnů.

Delta Diffusion - Doomoo

Značka Doomoo vznikla v roce 1990 pod záštitou Belgické rodinné společnosti Delta Diffusion. Firma Doomoo v začátcích své kariéry distribuovala své produkty pouze v zemích Beneluxu, nyní však sklízejí úspěchy svými výrobky po celém světě. Produkty Doomoo spojují design a komfort pro celou rodinu.

Výrobky Doomoo

Kvalita, originalita a praktičnost - tak by se daly popsat výrobky Doomoo, které jsou navrženy tak, aby ulehčily život rodičům a jejich dětí. Drží krok s inovacemi a novinkami ve světě péče o děti a mimo jiné vytváří na svých domovských stránkách i tématické články, které pomáhají ať už nastávajícím nebo zkušeným rodičům. Většina produktů se přímo vyrábí v Belgii.

Bezpečnost Doomoo

Bezpečnost je v samém centru jejich zájmu. Vše, co vyrobí, je podrobeno náročným testů, které provádějí mezinárodní instituce mající na starost bezpečnostní kontroly, jako je TÜV (Německo), LNE (Francie), ICE (Velká Británie). U zákazníků Delta Diffusion, Doomoo, je prioritní spokojenost a výzkum nových produktů.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.