Chůvičky

DĚTSKÉ CHŮVIČKY - se používají k hlídání miminka, které často spinká ve svém pokojíčku a maminka tak má možnost sledovat dění v pokoji. Chůvičky Philips jsou velmi oblíbené chůvičky a používané nejen z důvodu, že značka Philips je známá, ale také proto, že chuvičky Philips patří mezi nejlépe hodnocené produkty péče o dítě.

Dětské chůvičky

Některé chůvičky mají funkci hlídání dechu dítěte a dokáží upozornit při sebemenší poruše dýchání dítěte a to je zejména u novorozenců velmi důležité. Dětská chůvička je pomocník, který by určitě neměl chybět u žádné maminky. Moderní chůvičky mají mnoho nových a zajímavých funkcí, které pomahájí při péči o vaše dítě.

Chůvičky Philips

Philips je tradiční značka, kterou si díky své kvalitě oblíbilo mnoho maminek. Dětské chůvičky Philips, nabízíme v několika typech od klasických chůviček až po minitory dechu vašeho miminka. Miminka jsou v době po narození ohrožena možnou zástavou dechu a ne zřídka kdy hlídací monitor zachránil život.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.