Chodítka

DĚTSKÁ CHODÍTKA

- jsou vhodná pro děti, která se již snaží lézt a chceme je pomalu postavit na nožičky. Všechna dětská chodítka jsou nejen praktická z hlediska prvních krůčků, ale chodítka se dají také využít k zábavě a hraní dítěte. Námi nabízená chodítka obsahují různé hračky a zábavné předměty poutající pozornost vašeho děťátka.

Dětské chodítko pro bezpečný pohyb Vašich miminek.

Chlapečci se můžou například oddávat pomyslným policejním honičkám a děvčátka můžou usednout k hracímu pultu. Každé chodítko naleznete v několika barevných variantách, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro Vás.

Chodítko

Kvalitní chodítko zaručí, že vaše dítě nebude nijak ohroženo například nevhodnými materiály, nebo dobnými díly použitými na chodítku. Tyto problémy se vyskytují zejména u levných chodítek z čínské produkce. Dětská chodítka, které zakupíte u nás je vždy se všemy atesty a 100% bezpečné nejen z hlediska použitých materálů, ale také z hlediska konstrukce.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.