CHIPOLINO

CHIPILINO - je moderní a rychle se vyvíjející značka, která se zaměřila na designové, kvalitní produkty za přijatelné ceny. Značka CHIPILINO nabízí celý sortiment pro Vaše děti, kde hlavním produktem jsou zejména kočárky CHIPILINO. Výrobky CHIPILINO se velmi dobře prodávají v celé Evropě, a to nejen díky svému vzhledu, ale také díky užitné hodnotě a ceně. Zboží CHIPILINO vřele doporučujeme k nákupu. Dodání od nás do 2 dnů.

Chipolino

Značka CHIPILINO vznikla v 90. letech a stala se stylovou volbou mnoha rodin z Evropy. V nabídce je unikátní textilní design s funkcemi, které umožňují velký komfort a jednoduchost pro rodiče a děti. Veškeré výrobky jsou řádně testovány, což zaručuje určitý standard, kterého dosazují a důkazem Vám mohou být tisíce spokojených zákazníků. Na srdci všem z CHIPILINO leží bezpečnost dítěte a samozřejmě i spokojenost a pohodlí rodičů. Nikdy nezapomínají, že i rodiče jednou byli dětmi.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.