Cestovní

Cestovní postýlky by měly patřit k Vaší výbavě, pokud často s dítětem cestujete. Cestovní postýlky jsou velmi skladné, jednoduše se rozkládají a většinou obsahují cestovní matraci. Velmi zajímavým doplňkem postýlek na cesty je závěsné dno, které maminkám usnadní péči o dítě. Z postýlek pro vaše cestování jsem vybrali jen kvalitní a vysoce užitné postýlky.

Cestování s dětmi

Cestování s dětmi je velmi náročné a často problematické. Miminka potřebují mnoho věcí a mimo jiné i svou vlastní postýlku, v níž by mohla klidně a bezpečně spát. A právě od toho tu máme pro Vás cestovní postýlky, které se snadno převážejí a Vám zaručí určitý standard a pohodlí, které můžete miminku nabídnout.

Doplňky pro cestovní postýlky

Zabavit miminko, které ještě nezačalo vnímat svět okolo sebe, je nesmírně náročný úkol; mohou Vám jej ovšem zjednodušit naše doplňky do postýlek... V každé správné postýlce by nemělo chybět něco, čím svého potomka zabavíte v dlouhých chvilkách před spánkem nebo jen tak během dne, a proto zde najdete i různé hrající kolotoče, tématické polštáře a jiné. Cestovní postýlky jsou investice, která se rozhodně vyplatí.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.