CAM

Společnost CAM - to je kvalita a styl z Itálie za přijatelnou cenu. Postýlky CAM, kočárky CAM, jídelní židličky CAM, chodítka CAM, autosedačky CAM, lehátka CAM a doplňky CAM. Čtyřicetiletá tradice, která Vás jistě nezklame. Dodání od nás do 2 dnů.

CAM

Společnost CAM byla založena v roce 1969 díky podnikatelské dovednosti bratrů Frank, Aldo a Mario Cam Rho jako rodinný podnik. Dnes je značka CAM jedničkou ve svém oboru. Za 40 let bratři Rho opravdu prokázali svou profesionalitu, odhodlání a neobyčejnost. Značka CAM ale stále pokračuje v uplatňování vyspělé technologie, bezpečnosti a kvality. Veškeré produkty značky CAM jsou vytvořeny tak, aby co nejvíce zajišťovaly bezpečí, praktičnost a dokonalou kvalitu pro děti a jejich maminky. CAM se stala synonymem bezpečnosti, kvality a styl made in Italy. CAM je osobitá italská značka a kdo jiný, než Italové, rozumí dětem a designu zároveň?!

Kvalita výrobků CAM

Tato exkluzivní italská společnost si zakládá na kvalitě svých výrobků, kterou značka CAM slibuje svým zákazníkům. Neopomínají ani design, který vždy byl pro Italy důležitý, a proto není divu, že veškeré zde uvedené výrobky mají výjimečný promyšlený vzhled. Ovšem prvotním zájmem společnosti CAM je samozřejmě jednoduché ovládání, aby mu rozuměl naprosto každý rodič.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.