BRITAX

Společnost BRITAX RÖMER vznikla v roce 1979 a to spojením dvou firem (BRITAX a RÖMER) se zaměřením na dětské kočárky BRITAX a autosedačky BRITAX. Dnes má společnost sídla v devíti zemích světa a expanduje na trh po celém světe.

Historie BRITAX

V roce 1971 byla založena společnost RÖMER WINGARD, firma, která se soustředila především na výrobu bezpečnostních pásů do automobilů a též přišla na trh se svojí první dětskou autosedačkou. O čtyři roky později společnost představila světu i svůj první kočárek. V roce 1979 přejala firmu britská společnost BRITAX a po pouhém roce spolupráci se začali orientovat na první evropské zkušební normy pro zádržní zařízení pro děti. Dnešní podobu jména, BRITAX RÖMER, získala společnost v roce 1990. V roce 1999 firma přihlásila patent Pivor Link (otočný spoj), který zabraňuj rotaci sedačky dopředu a jejímu převrácení. Tři roky na to je trhu představena první dětská sedačka s integrovanou boční ochranou proti nárazu.

Koncept firmy BRITAX

Pohodlí a bezpečnost, to je základní myšlenkou firmy BRITAX. Společnost se nezaměřuje nejen na autosedačky, ale i na kočárky a cestovní kočárky, u nichž dbá o to, aby se jednalo o výrobky s maximální bezpečností a jednoduchým ovládáním.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.