BATOHY BOLL

Batohy BOLL - tyto batohy patří mezi velmi kvalitní a ověřené zboží. Batohy BOLL dbá na kvalitu jak materiálu tak i výroby. Nabízíme dětské batohy BOLL pro vaše výlety do přírody. Na batohy BOLL poskytujeme záruku a garantujeme vysokou užitnou hodnotu.

Historie Batohů BOLL

V roce 1984 se započalo testování prvních typů trekingových batohů a o rok později se začaly tyto batohy maloobchodně prodávat. Následovalo zkoušení a prodej expedičních batohů a později se jejich sortiment ještě víc rozšiřoval až do dnešní podoby.

Batohy BOLL

Veškeré výrobky musí před uvedením na trh projít náročnými a komplexními testy pod dozorem vyškolených pracovníků. Na výrobě a testování batohů BOLL se podílí celá řada školených vývojových pracovníků a designérů. Mnoho produktů bylo testováno přímo i zákazníky během jejich expedic na různá pohoří světa. Velká část pozornosti je samo sebou věnována vlastnímu výběru používaných materiálů a kvalitnímu postupu při výrobě batohů BOLL.

Batohy BOLL

Jde o unikátní kolekci dětských batohů, protože na tuzemském trhu nikdo speciální dětské batohy nenabízí. Několik dětských batohů prodává například Doldy, nebo Deuter, ale to jsou spíše náhodné výstřely mířící na zákazníky, než promyšlená nabídka. Naše dětské batohy mají ergonomicky navržené popruhy, díky čemuž je zátěž na zádech dítěte rovnoměrně rozvržena; dále všechny batohy obsahují vyztužená polstrovaná záda, která zaručují, že Vaše dítě nebudou sešity a jiné věci v batohu tlačit. Nesmí samozřejmě ani chybět řada reflexních bodů v přední a zadní části batohu.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.