BABYPOINT

Kočárky Babypoint, autosedačky Babypoint, židličky Babypoint. Kvalitní a velmi oblíbené dětské zboží, které můžeme vřele doporučit. Produkty Babypoint je česká kvalita za přijatelnou cenu.

Babypoint

Společnost Babypoint je ryze česká firma s několikaletou zkušeností a mnoha spokojenými zákazníky. V České republice mají více než 250 smluvních prodejen a svůj sortiment vyváží do 10 zemí. Soběstačnou firmu Babypoint provozují v Konětopech s velkými sklady, vyškolenými pracovníky a kvalitní značkou za přijatelnou cenu. Plánují export do několika dalších zemí, novou kolekci a ještě mnoho dalších inovací, které vás, rodiče, jistě potěší, a nejen vás, ale i vaše děti.

Historie společnosti Babypoint

Historie společnosti Babypoint sahá až do roku 1995, kdy nejprve provozovali prodejnu kočárků v Příbrami a o rok později představili svou velkoobchodní kolekci, kterou začali postupně rozšiřovat a aktualizovat. Začali se zaměřovat na velkoobchodní prodej a v roce 2007 představili svou novou značku pod názvem Babypoint a spolu s ní i první výrobek - židličku Fábula.

Společnost spolupracuje ještě s několika dalšími výrobci, takže mimo své vlastní výrobky nabízí i kočárky, autosedačky a židličky jiných značek.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.