BABYMOOV

Babymoov Vám nabízí široký sortiment - chůvičky Babymoov, postýlky Babymoov, jídelní židličky Babymoov, hračky a doplňky Babymoov. Díky dlouholeté zkušenosti jsou výrobky Babymoov zárukou kvality a bezpečnosti; tedy výrobky, na které se můžete spolehnout.

Babymoov

Inovace, kvalita, zákaznický přístup: to jsou tři nejdůležitější slova ze slovníku Babymoov! Od roku 1997 tým lidí z Babymoov neustále vyvíjí nové a nové produkty a služby, které vyhovují těm nejnáročnějším požadavkům a přáním mladých rodičů a právním normám Evropské unie. Všechny produkty jsou vyvíjeny a testovány v nezávislých zkušebnách. Babymoov nabízí kvalitní výrobky, mnohé z nich jsou oceněny top magazíny a specialisty z oboru. Přímý kontakt se zákazníky je podstatný pro všechny výrobky Babymoov. Pravidelně se konají setkání s mladými rodiči, kteří se podělí o své zkušenosti a tím udávají směr značce Babymoov.

Historie Babymoov

Arnauds a Laurent se setkali při studiu na Ecole Supérieure de Commerce v Clermont-Ferrand a rozhodli se, že si společně založí vlastní firmu ALT Partneři v roce 1997; naše značka Babymoov následovala o rok později. Jejich hlavní motivací, proč založit právě takovou firmu bylo přání ulehčit život mladým maminkám v domácnosti s několika dětmi. Ačkoliv ani jeden z nich zatím neměl zkušenost s rodičovstvím, do úkolu se vrhli po hlavě a spojili se s několika blízkými lidmi, kteří jim předali své zkušenosti. Od té doby se i zákazníci mohou podílet na existenci Babymoov a to svými konstruktivními připomínkami.

Babymoov pomáhá!

Babymoov se aktivně podílí na pomoci dětem v jižní Africe, aby do života tamějších dětí vnesli trochu smíchu, světla a radosti. V zemi, kde je děsivou realitou fakt, že mnoho dětí zůstává opuštěných svými rodiči, se Babymoov rozhodlo zapojit do několika projektů a darovat mnoho svých výrobků pro dobrou věc.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.