Autosedačky

AUTOSEDAČKY patří k povinné výbavě, pokud své dítě vezete autem je dětská autosedačka nezbytná. MéďaBéďa.cz připravil nabídku autosedaček, které splňují ty nejpřísnější limity a testy. Autosedačky jsou rozděleny dle váhových kategorií dítěte na autosedačky 0-13 kg,autosedačky 9-18 kg a dětské autosedačky 9-36 kg. Poslední váhovou kategorii jsou podsedáky, které jsou určeny pro větší děti.

Autosedačky

Prodáváme pouze kvalitní dětské autosedačky, protože bezpečí dětí je na prvním místě. Z tohoto důvodu u nás nenajdete levné a nekvalitní autosedačky jako se prodávají v různých hypermarketech, nebo jaké prodávají neseriozní internetový prodejci.

Dětské autosedačky

Pokud hledáte ideální řešení a kompromis doporučujeme zakoupit autosedačku váhové kategorie 9-36 kg, která je ideálním řešením pro vaše dítě z dlouhodobého hlediska. MéďaBéďa je vaše záruka kvalitního nákupu.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.