ABC DESIGN

ABC Design

Sídlo společnosti se nachází v jihozápadním Německu, nedaleko hranic se Švýcarskem a Francií. Díky dobrým referencím a historii společnosti se jejich zboží každoročně vyváží do celého světa ke statisícům spokojeným zákazníkům. Jejich motivem a cílem je seznámit zákazníka s kvalitou a výrobků a jedinečností služby. ABC Design si zakládají na profesionálním vystupování a kvalifikovanosti svých zaměstnanců.

Historie ABC Design

Společnost byla založena v roce 1989 jako malý rodinný podnik, který působil na trhu s italským kočárkem značky "Monbebe". V roce 1991 se odstartovala první kolekce na německý trh pod názvem "Baby Fun". V roce 1995 začali jako první vyrábět kočárek s nastavitelnou rukojetí. O tři roky později začala firma expandovat do více než 26 zemí celého světa. V roce 2003 se firma rozhodla zaměřit i na první cestovní kočárky a autosedačky zaručující bezpečnost dítěte na cestách. Čtyři roky na to ABC Design zaměstnává již 40 zaměstnanců a vyváží své zboží do 33 zemí po celém světe, mezi nimi samozřejmě i Česká republika. Společnost získala i několik ocenění, mezi nimi například krásné stříbrné místo na Best Baby & Infant Product Award 2009.

Profil společnosti ABC design

Dietmar Fischer, zakladatel firmy, měl jasný cíl, co se svou firmou zamýšlí. Chtěl prodávat kvalitní produkty pro děti za přijatelnou cenu, což by usnadnilo život dětem a jejich mladým rodičům. Dnes, po dvaceti letech, co byla společnost založena, je ABC Design zavedená a osvědčená značka, na kterou se spoléhají tisíce rodičů. Rodinný podnik se sídlem v Albbruck v jižním Německu zaměstnává 40 pracovníků a udržuje síť spolehlivých distribučních partnerů v 33 různých zemích po celém světě. Díky své vlastní zkušebně v Asii může společnost garantovat vysokou kvalitu a bezpečnost všech svých výrobků. ABC Design získali ocenění za inovativní design svých dětských kočárků a je hnací silou na trhu, neboť stále přichází s novými nápady. Základem jejich úspěchu: kvalita výrobků a služeb.

Profil výrobků

Kočárek by měl být v první řadě kvalitní výrobek - přeci jen do něj vkládáte Váš nejvzácnější poklad. Zároveň musí splňovat vysoké standardy - měl by být lehký, pružný, snadno ovladatelný a stabilní. Je také potřeba, aby byl uživatelsky nenáročný, aby se rodiče zvládli vypořádat s funkcemi ihned.

Přečíst vše Zavřít detail
 

Nevíte si rady?

My ANO :) ...protože Máme 14 let zkušeností!

volejte +420 776 873 777

Nebo se nechte inspirovat některou z nabídek:

MéďaBéďa
 
Značky
CENA: ,- ,-
Celkem produktů: 0
Počet produktů na stránku:
12345>
12345>
mb_1364469010.png
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.